WOB-201

WOB-201 Dış Ortam 54Mbps Kablosuz Erişim Noktası

Ürünler /   / 
Genel Bakış
Teknik Özellikler
Sistem Gereksinimleri
Yükleme merkeziDatasheet
Yükleme merkezi
Firmware
Kullanım Kılavuzu
AirTies Teknolojileri
Ürün Görselleri
Destek Dokümanları
Satış noktaları
 

WOB-201 Dış Ortam 54Mbps Kablosuz Erişim Noktası

UZAK MESAFELERDE; yüksek performans - düşük maliyet - kablosuz İnternet ÇOK ŞEY Mİ İSTİYORSUNUZ? bizce değil!

AirTies’ın geliştirdiği AutoMesh Teknolojisi ile artık Mesh/Tekrarlayıcı ayarlarını yapmak çok daha kolay.

AutoMesh Teknolojisi sayesinde tek yapmanız gereken bütün kablosuz erişim noktalarına aynı AutoMesh ID’sini vermek ve erişim noktalarını sinyalin zayıfladığı noktalara yerleştirmek olacaktır. Bu sayede sinyalin zayıfladığı noktalarda sinyali güçlendirebilir ve kablosuz ağınızın sınırlarını istediğiniz gibi genişletebilirsiniz. Kablosuz ağınızdaki cihazlardan herhangi birinde problem olsa dahi AutoMesh Teknolojisi sayesinde sistem kendini onarır ve kablosuz ağınızı bir kesinti yaşanmadan devam ettirir. Böylelikle Mesh ağınızın devamlılığı sağlanmış olur ve bağlantınız kopmaksızın kablosuz ağınızı istediğiniz kadar genişletebilirsiniz. AutoMesh teknolojisi ile mevcut MESH ağınızı kolay bir şekilde genişletebilir ya da aynı kolaylıkla sıfırdan bir MESH ağı kurabilirsiniz.

Özellikle binalar arasında uzun mesafeli, güvenli kablosuz ağ kurulumu için geliştirilen AirTies WOB-201, dış ortamda her türlü hava koşullarında yüksek performanslı ve düşük maliyetli kablosuz bağlantı olanağı sunar.

WOB-201, 14 dBi kazançlı dahili yönlü (directional) anteni ile noktadan noktaya ya da noktadan çok noktaya (maksimum 16 nokta) bağlantılar sağlar ve sanayi bölgeleri, kampüsler, birden çok binaya dağılmış işyerleri için ideal çözümdür. Ayrıca harici bir anten takılmaya uygun olup omni-directional bir anten ile dış ortamda kurulu bir HOTSPOT yaratmak için de kullanılabilir.

Kablosuz ağ güvenliğiniz için WOB-201 en güncel güvenlik standartlarını destekler. WPA (Wi-Fi Protected Access), WPA2 ya da 64/128 bit WEP (Wired Equivalent Privacy) şifreleme metodları ile kablosuz yayınınızı şifreleyebilir istenmeyen kullanıcıların kablosuz ağınıza girmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca MAC adres filtreleme özelliği ile sadece istediğiniz bilgisayarların yerel ağınıza erişimine izin verebilirsiniz.

WOB-201in su geçirmeyen ve zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı şasesi sayesinde bütün elektronik aksam dış ortamda bulunur. Ethernet kablosu üzerinden güç alabilme özelliğinden dolayı iç ortam ile dış ortam arasında sadece Ethernet kablosu çekilmesi yeterlidir. Web arayüzü ile cihazın kurulum ayarları kolaylıkla yapılabilir.

WOB-201 lisanssız 2.4 Ghz frekans bandında çalışır. Mevcut bilgisayar ağınıza kolaylıkla entegre edilebilir.

Kullanım Koşulları |  Gizlilik Politikası |  Site Haritası | Kariyer