Air 4400

Air 4400 300Mbps Kablosuz Ağ Genişletici

Ürünler /  Kablosuz Ürünler  / Erişim NoktasıRouter, Mesh Noktası, Disk ve Yazıcı Sunucusu
Genel Bakış
Teknik Özellikler
Yükleme merkeziDatasheet
Yükleme merkezi
Firmware
Kullanım Kılavuzu
Hızlı Kurulum
AirTies Teknolojileri
Satış noktaları
 

Air 4400 300Mbps Kablosuz Ağ Genişletici

Modeminizi markası ne olursa olsun kapsama alanınızı tek tuşla Genişletin!

Evinizde AirTies modem var fakat sinyalini güçlendirmek mi istiyorsunuz?

Evinizdeki AirTies olmayan modemin kapsama alani sorununu çözmek mi istiyorsunuz?

Hangi çözümü ariyorsaniz arayin, herhangi bir ayar yapmak zorunda degilsiniz! Size sadece Air 4400 yeterli.

Universal Repeater (Kablosuz Güçlendirici) Özelliği ile Mevcut Modeminizin Sinyalini Güçlendirin!

Universal Repeater özelliği sayesinde evinizdeki modemin markası ve modeli ne olursa olsun sinyal gücünü artırıp kapsama alanı sorununu çözebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Air 4400’u modeminizin kapsama alanı içinde bir yerde konumlandırmak ve sırayla modeminizin ve Air 4400’un üstündeki WPS düğmelerine basmak. Air 4400’u kablosuz güçlendirici olarak yapılan-dırmak işte bu kadar kolay! Evinizin her noktasında, sinyal kopması endişesi olmadan laptopunuz, tabletiniz ya da akıllı telefonunuz ile güvenle internete bağlanın!

Kablolardan Kurtulmanın En Kolay Yolu

Air 4400 802.11n standardında ve 2x2 MIMO (Multiple Input Multiple Output) yapısına sahip 2.4GHz frekansında çalışan Kablosuz Erişim Noktasıdır.


Air 4400’u mevcut kablolu ağınıza (örneğin kablosuz özelliği olmayan ya da düşük hızlarda çalışan bir ADSL modem) takarak 300 Mbps hızında Kablosuz bir ağ oluşturabilirsiniz.Cihazlarınızı Kablosuz ağınıza dahil etmek artık dert değil!Air 4400‘ nin Köprü (Bridge) özelliği sayesinde ethernet portundan Akıllı TV (Smart-TV), oyun konsolu ya da medya oynatıcı cihazlarına bağlayarak, bu cihazları evdeki kablosuz ağa ve internete kolayca bağlayabilirsinizAir 4400’ın sahip olduğu yüksek hız performansı sayesinde, özellikle video ve ses gibi yüksek boyutlara sahip dosyalar kesintisiz bir şekilde farklıekranveya cihazlara aktarılabiliyor. Air 4400’ı ethernet portundan TV, oyun konsolu ya da medya oynatıcı cihazlarına bağlayarak, bu cihazları evdeki kablosuz ağa ve internete kolayca bağlayabilirsiniz. Bu özellik tüm Ethernet girişi olan TV’ ler ile uyumlu olarak çalışıyor.Air 4400, internet üzerinden oyun oynayan ve Play Station kullanan oyun tutkunları için de yüksek performans sunuyor. Air 4400, halihazırdaki oyun konsollarında yer alan kablosuz ağ kartlarının taşıdığı eski 11g teknolojisinin yerine Air4400 11n teknolojisi sayesinde cihazın modeme daha hızlı ulaşmasını sağlayarak daha keyifli oyun deneyimi sağlıyor.Son sürat kablosuz baglanti ile duvarlari asmanin “N-Hizli” çözümü!


Air 4400 ve sahip oldugu 
802.11n teknolojisi ile 300 Mbps’ye varan hizlarda kablosuz veri tasiyin ve Mesh teknolojisi ilekablosuz agin sinirlari genisletin.

AirTies MESH Teknolojisi ile betonarme duvarlara takılmayın! 


AirTies MESH Teknolojisi çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çikan sinyal zayıflaması
sorununu çözer. Kapsama alanını genişletmek için AirTies Air 4400 ve Air 4400’a Mesh protokolü ile bağlanan AirTies kablosuz tekrarlayıcı cihazlarını kullanmak yeterlidir. Mesh Teknolojisi sayesinde uzun mesafelere ya da betonarme engellere bağlı olarak yasanan sinyal zayıflaması önlenir. Ayrıca kablosuz kapsama alanı dilediğiniz kadargenişletilebilir. 

Tüm ağınızı tek bir noktadan kolayca kontrol edin ve güncel kalın!

AirTies Network Asistani, kullanıcıların kişisel bilgisayarlarında çalısan ve tüm kullanıcıların ağları üzerindeki ayarlarını yapıp gözlemleyebilecekleri bir uygulamadır.

Teknik bilgi gerektirmeden her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kullanabilmesi için tasarlanmistir.

Cihazınızın Firmware’inde bir güncelleme oldugunda sizi bilgilendirir ve istemeniz halinde cihazinizin Firmware’ini
otomatik olarak günceller. Güncel Firmware’i yüklemek, cihazınızdan yüksek performansi almak ve en yeni teknolojilerden yararlanabilmek için gereklidir.Kullanım Koşulları |  Gizlilik Politikası |  Site Haritası | Kariyer